O NAS     SPRAWIEDLIWY HANDEL     KONTAKT
> Produkty > Artykuły spożywcze > Zboża i ziarna
                  Produkty Fair Trade
                  - Żywność
                     - Kawa
                     - Herbata
                     - Kakao i Cukier
                     - Czekolada
                     - Przekąski
                     - Miód i smarowidła
                     - Przyprawy
                     - Zboża i ziarna
                     - Napoje
                  - Zestawy prezentowe
                  - Fair Fashion
                  - Rękodzieło
                  - Kosmetyki

                  Producenci
                  Certyfikacja
                  Linki
                  E-sklep
                  Sprzedaż dla firm


Zboża i ziarna

Nasze wszystkie rodzaje zbóż i ziaren są wyselekcjonowane i pochodzą ze wspomnianych wcześniej plantacji. Wspierając współpracujące z nami organizacje producenckie w staraniach o dobre polny i powiększane asortymentu, otwieramy przed naszymi klientami nowe "światy smaku".

Bio Quinua:

To "cudowne ziarno Inków" pochodzi z rośliny szpinakowatej, która zawiera wyjątkowo dużo białka, aminokwasów, składników mineralnych i pierwiastków śladowych. Nie zawiera glutenu i dlatego jest wskazane dla ludzi mających alergię na pszenicę.

Bio HOM MALI:

"Biały kwiat" - tak nazywany jest ten wyśmienity jaśminowy aromatyczny ryż, pochodzący z północno-wschodniej Tajlandii. Już gdy go gotujemy, oddaje nam swój pełen aromat, przez co jest jednym z najbardziej pożądanych rodzajów ryżu na świecie. Mamy go w ofercie jako łuskany i nie-łuskany. Nasze wafle ryżowe są produkowane z tego ryżu.

Bio Basmati:

"Królowa zapachów" – tak nazywany jest ten ryż w swojej indyjskiej ojczyźnie. Nasz ryż Basmati jest częściowo szlifowany, przez co ma większą trwałość niż brązowy ryż niełuskany i zawiera część minerałów i witamin, które przy białym ryżu nie występują. To dobry kompromis pomiędzy trwałością i zawartością składników odżywczych.

Ryż Lila:

Po zagotowaniu ten laotański ryż jest wprost koloru lila: czysta rozkosz dla oka! Mieszanka ryżu białego i lila nadaje się doskonale do deserów.Zobacz zboża i ziarna w naszym sklepie internetowym